svētdiena, 2014. gada 5. janvāris

Skrīveru pārtikas kombināts ražo atkal!

2013.gada 10.decembrī meklējot internetā kādu jaunu informāciju par gotiņām, vietnē http://dacesdarbi.blogspot.com uzdūros šiem attēliem:


-------------------------------------

Te nu vajadzīgs mazs ieskats ne tik senā vēsturē. Tātad, 2012.gada 11.jūlijā mēs ar Ilzi Spergu, tagad Ziņģi, pēc Skrīveru pārtikas kombināta jauno īpašnieku uzaicinājuma devāmies uz šo kombinātu ekspedīcijā. Ieguvums manai kolekcijai pēc šī brauciena bija ievērojams, jo vecā kombināta telpās glabājās kastes ar etiķetēm - visvērtīgākā bija kāda atvilkne, kurā bija saglabātas dažnedažādas etiķetes, senākās vēl no 70-tajiem gadiem. Jaunie īpašnieki arī darīja zināmus savus plānus atjaunot gotiņu ražošanu pēc senajām receptēm.Foto: Es un Baiba L. uz Srīveru pārtikas kombināte fona; Vērtīgā atvilkne.

-------------------------------------

Tāpēc, ieraugot internetā augstākminēto attēlu, un redzot, ka uz etiķetēm stāv uzraksts 'Skrīveru pārtikas kombināts' nodomāju, ka nu tā stunda ir situsi un ražošana tūdaļ tiks atjaunota. Uzrakstīju Baibai L. vēstuli un noskaidroju, ka tā arī ir - Skrīveru pārtikas kombināts ražo atkal! Baiba pastāstīja par saviem plāniem piedalīties Kalnciema tirdziņā Rīgā - nu ko, cerams mēs tur tiksimies, un es varēšu noprovēt jaunās konfektes!
-------------------------------------

Tikmēr mana kolēģe konfekšu papīriņu kolekcionēšanas jautājumos Silvija Keiva izrādījās veiklāka, un jau paspēja noorganizēt jaunās produkcijas iepirkšanu un degustāciju turpat Skrīveros. Silvija saka: esot ļoti gardas! Man gan gotiņas negaršo, bet kas zin, varbūt tieši šīs man garšos? No Silvijas aktivitātēm arī man atleca savs labums: 28.decembrī pa pastu atnāca divu veidu konfekšu etiķetes, kā arī iepakojuma 'grāmatiņas':Paldies Baibai, Silvijai  un Skrīveru pārtikas kombinātam! ;)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru