otrdiena, 2011. gada 7. jūnijs

Ceļojums uz "Gotiņu" Meku

Akurāt mēnesi atpakaļ, 6. maijā, mēs ar Spergu sēdām viņas sarkanajā mašīnā un braucām uz Saldu. Saldus ir tāda kā "Gotiņu" etiķešu kolekcionāru Meka. Nu, viena no, otra varētu būt Skrīveri - tikai tur es vēl neesmu bijusi. Tas ir, cauri Skrīveriem braukusi esmu simtiem reižu, bet "Gotiņu" ražotnē iegriezusies neesmu. Savā ziņā smieklīgi - Saldus ir daudz tālāk no Madonas, pāri visai Latvijai, tomēr tur es esmu bijusi divas reizes, kamēr daudz tuvākajos Skrīveros, nu, kā jau teicu.

Iemesls doties uz Saldu bija "Saldus pārtikas kombināta" mājas lapā (http://saldusgotina.lv/) noskatītā informācija par diviem jaunumiem - "Gotiņu" ar ruma garšu un ķiršiem un "Gotiņu" bez glutēna. 

 

Es, protams, varu būt bezgalīgi naiva, bet ne tik, lai cerētu, ka šie jaunumi sasniegs Madonu - vismaz ne tuvāko mēnešu laikā. Tāpēc skaidrs - jāveic svētceļojums uz Meku! :) Otrs iemesls šādai avantūrai bija vēlme satikt Spergu, un kas gan var būt labāk par tikšanos apvienojumā ar jēdzīgu nodarbi.

6.maijs bija piektdiena, es devos uz Rīgu ar autobusu 9:15, tālāk ar mašīnu uz Saldu, un ap pulksten četriem ieripojām kombināta pagalmā. Līdz "Saldus pārtikas kombināta" darba dienas beigām un veikala "Azaids" slēgšanai palika vairs tikai viena stunda. Sākām ar veikaliņu, kur es kārtīgi iepirkos. Drošs paliek drošs, nopirku arī tās "Gotiņas", kuras, kā man šķita, jau bija manā kolekcijā, piemēram, "Gotiņa ar zemesriekstiem" un "Gotiņa ar rozīnēm", un labi, ka tā, jo kā jau tas nereti gadās, dizainā bija ielavījušās pirmajā acu uzmetienā nepamanāmas izmaiņas - nomainījušies fonti, šis tas nozudis, šis tas uzradies no jauna. 

Piemēram. Senāk un tagad:

     

Tāpat iegādājos "Minhauzena" kastīti, jo manā kolekcijā trūka trīs krāsu "Minhauzena" "Gotiņas" - zilā, dzeltenā un brūnā. Veikalā bija arī "Gotiņa" ar ruma garšu un ķiršiem, bet nebija "Gotiņas" ar glutēnu. Ko lai dara? Veikaliņa pārdevēja, ieteica doties uz kombināta administrāciju un mēģināt trūkstošo dabūt tur.

Biroja koridorā satiku kādu jaunu sievieti, kam īsumā izklāstīju savu vajadzību. Šī dāma izrādījās tā pati Agnese Patrašanu, kombināta pārdošanas un mārketinga vadītāja, kas kādu laiciņu atpakaļ man sūtīja bērnu "Jautro" "Gotiņu" etiķetītes. Iegājām kādā kabinetā, kur kāda cita dāma man parādīja "Saldus pārtikas kombināta" kolekciju - uz A4 lapām salīmētas konfekšu etiķetes, dažas arī no citiem ražotājiem. Diemžēl šo mapi es dabūt nevarēju, toties atradās aploksnēs noglabātas rezerves, no kurām es krietni pasmēlos gan manā kolekcijā jaunus, gan jau esošus eksemplārus.

Tāpat Agnese iedeva man vienu paciņu ar bezglutēna "Gotiņām" un apsolīja atsūtīt vēl trīs etiķešu variantus, jo pavisam tie esot četri. 

Bez prieka un gandarījuma, ka mani jau sāk pazīt "Saldus pārtikas kombinātā", šai braucienā es ieguvu arī 39 jaunus "Gotiņu" eksemplārus, no tiem 11 - reklāmas "Gotiņas". Visvairāk, protams, bija SIA "Saldus pārtikas kombināta" etiķetes - 34, gan pavisam jaunas, gan senāku laiku, daudzas no CS "Turība" laikiem. Starp jaunumiem bija arī viena CS "Turība" Tukuma rūpkombināta etiķete - pavisam traka, ar gotiņu-klaunu, un divas SIA "Levik" etiķetes; kā arī  četras eksportam paredzētas "Saldus pārtikas kombināta" "Gotiņas". 

Ko lai saka nobeigumā? Kā vienmēr - LIELS PALDIES visiem, kas palīdzēja paplašināt un veidot manu kolekciju! Gan vedējai, gan atsaucīgajām "Saldus pārtikas kombināta" darbiniecēm!

Uz tikšanos!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru