ceturtdiena, 2012. gada 30. augusts

Ņam-ņam Gotiņa, Prismas oranžā un citas

Rakājātos internetā un meklējot kaut ko jaunu savai kolekcijai, uzdūros "Hromets poligrāfijas" "Gotiņu" attēliem. SIA "Hromets poligrāfija" taisa maketus un drukā visu ko, ieskaitot "Gotiņu" etiķetes.


Attēli no http://poligrafija.lv/lv/poligrafija-produkcija/konfektes

Tiesa, jau agrāk biju manījusi viņu "Ņam-ņam Gotiņas" attēlu - to ar knaģiem, bet tikai tagad, 16.augustā,  iztaisījos uzrakstīt vēstuli, un labi, ka tā. Man atbildēja Konstantīns Goļevs, SIA "Hromets poligrāfija" piedāvājumu menedžeris, un jau 28.augustā vēstulīte ar "Hromets poligrāfijas" etiķetēm bija klāt! 
Attēli no http://poligrafija.lv/lv/poligrafija-produkcija/konfektes 

No 9 etiķetēm manā kolekcijā bija tikai divas - "Prismas" baltā un oranžā.

Pagājušogad "Prismā" bija īpašas svētku dienas kad visi, kas iepirkās, pie kases varēja izvilkt no maisiņa konfekti. "Gotiņa" baltā etiķetē nevinnēja neko, pārējām krāsām pienācās balva. Baltu un zaļu es izķeksēju pie kases - nepakautrējos pat ielūrēt maisiņā, lai redzētu, ko velku ārā! Oranžo etiķeti mēs ar Valdi  pa gabaliņam vien salasījām pa zemi tramvaja pieturā pie Imantas "Prismas". Tā bija ne tikai saplēsta, bet arī izmirkusi un izviļāta dubļos, kā arī saņemot balvu, kas pienācās laimīgajam un man nezināmajam šīs "Gotiņas" īpašniekam, etiķetē bija izgriezts robs - lai novērstu atkārtotu balvas saņemšanu. Es šo etiķeti nomazgāju, izgludināju, salīmēju... kaut kāda romantika tajā visā ir. Un tomēr man nav žēl nomainīt to pret pavisam jaunu, dabūtu taisnā ceļā no etiķetes ražotāja!

Vecais un jaunais:


Paldies Konstantīnam par atsaucību un arī SIA "Hromets poligrāfijai" par skaistu dizainu! Drukājiet vēl!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru