svētdiena, 2014. gada 6. aprīlis

Kalnciema kvartāla tirdziņš un SIA DeCtk gotiņas

Mēs ar Valdi dzīvojam Gregora ielā, līdz slavenajam Kalnciema kvartālam nav tālu - minūtes 10-15 gājiena. 2014.gada 8.februārī kā jau katru sestdienu Kalnciema kvartālā notika tirdziņš, un es kā jau reizēm man to patīk darīt, līdz tam aizstaigāju. Tirdziņā bez Latgales speķa, kūpinājumiem, žāvējumiem, trušādas cepurēm, kaltētiem augļiem, sieriem, vietējiem vīniem, zivīm, svecēm un citām precēm bija arī SIA "Saldus pārtikas kombināts" saldumu stends. Es kā jau godīgs un uzcītīgs "Gotiņu" kolekcionārs, kārtīgi nopētīju visas pieejamās etiķetes, kaut ko arī nopirku. Bet galvenais, es pārmiju pāris vārdus ar pārdevēju, kas apsolīja man atsūtīt ko interesantu un ekskluzīvu uz manu e-pastu. 10.februārī saņēmu vēstuli:

"Labdien!
Strādāju ar SIA "Saldus pārtikas kombināts" no 2007.gada; 2009.gadā tika izstrādātas sava uzņēmuma etiķetes. Saražojām vienu partiju, ar krīzes iestāšanos pabeidzām savu darbību. Tomēr cerība vēl saražot paliek.
Vēlu veiksmi,
Vjačeslavs Kovaļovs"

E-pastam bija pievienots SIA "DeCtk" etiķešu makets - ļoti interesantas un daudzveidīgas "Gotiņas". Interesanti, ka trīs no šim etiķetēm jau biju redzējusi - to attēlus kādu laiku atpakaļ man atsūtīja Kristīne Homčenko.

Vjačeslavs nevilcinājās ne mirkli un nosūtīja 15 etiķetes uz Jaunviļāniem, uz manas mammas adresi, kas ir norādīta šajā blogā. Nedaudz vēlāk tās nonāca manās rokās:


Tiesa, divas etiķetes aizvien vēl esmu redzējusi tikai attēlos:


 Kas to zin, varbūt kādreiz manā kolekcijā būs pilns SIA "DeCtk" gotiņu etiķešu komplekts!

Milzīgs paldies Vjačeslavam Kovaļovam par etiķetēm! Lielisks papildinājums manai kolekcijai!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru