otrdiena, 2012. gada 5. jūnijs

Spergs un Bergs lai vienmēr!

Ir cilvēki, kas man regulāri piegādā "Gotiņas". Piemēram, Berga un Sperga. Tas sāk šķist jau pats par sevi saprotams, tāpēc var aizmirsties pasumināt šīs čaklās bitītes! :)

Tātad.

***

Spergu es satiku Annas Rancānes dzejoļu krājuma "Pylni kārmani dabasu/Bezdelīgu pasts" atklāšanā 16.maijā Raiņa un Aspazijas mājā Baznīcas ielā. Patiesībā visu šo pasākumu, sākot jau ar grāmatas rediģēšanu un iespiešanu pa lielam uztaisīja un izbīdīja tieši Sperga. Lai viņai labi! :)

Prom gāju diezgan drīz, jo lejā pie durvīm mani gaidīja Valdis, kas negribēja nākt augšā dzert vīnu un ēst ķiršu tomātiņus, tomēr pirms promiešanas atminējos uzprasīt Spergai, vai viņa man ko ir atvedusi no Polijas. Jā, jā, ir gan - piecas jaunas "Krówkas"! Lūk trīs no tām:

Vakar zvanīju Spergai sakarā jau ar citu latgaliešu dzejai, prozai un visam citam jaukam veltītu pasākumu un trāpīju tieši brīdī, kad šī nupat nupat bija iepirkusi dažnedažādas "Gotiņas" - ta jau redzēs, vai nebūs kas jauns!

***

Pagājušo ceturtdien man piezvanīja Berga un paziņoja, ka kastīte ar man paredzētām "Gotiņu" etiķetēm ir nogādāta uz viņas darbavietu un gaida mani. Varot nākt pakaļ kaut vai rīt no rīta. Nē, es došos tūlīt! Kā reiz biju izgājusi pusdienu pārtraukumā, tāpēc daudz neprātojot griezos riņķī un devos uz trolejbusa pieturu kanāla malā. Brauciens pār Akmens tiltu, steidzīgs gājiens cauri Vecrīgai, un biju jau pie Berga darba. Daudz laika man nebija, tāpēc tik vien bija kā uzkāpu pa stāvajām koka kāpnēm uz Berga kabinetu, pārmijām pāris vārdu, un - prom! Atpakaļ uz darbu!

Kastītē bija Saldus "Gotiņas", Ogres "Gotiņas" un ārzemju "Gotiņas". Trīs no tām man bija jaunas. Lūk, divas jaunas Saldus "Gotiņas":

Kā arī pati kastīte "Ziemassvētku pasaka". Šajā kastītē bez citiem "Skrīveru saldumiem" bija atrodamas arī Ziemassvētku "Gotiņas":


***

Un tātad, paldies, Spergs, paldies, Bergs! Vāciet vēl! ;)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru