otrdiena, 2012. gada 22. maijs

Pilsētas II

Piektdienas rītā kāds piezvanīja pie Prūšu ielas dzīvokļa durvīm. Es tajā brīdī akurāt posos uz darbu, un aizdomas, ka tas ir pastnieks, man radās uzreiz. Atskanēja otrs zvans, un es devos atvērt durvis. Jā, pastnieks gan! Ar ierakstītu vēstuli uz mana vārda. Parakstījos, pateicos, un žigli devos uz istabu pārbaudīt vēstules saturu.

Sūtītājs bija Ivars no SIA "Lība-Zl" konfekšu veikala "Laima" Kuldīgā. Aploksnē atradās kaudzīte ar Kuldīgas un Talsu "Gotiņu" etiķetēm. Šīs konfektes ražo un ietin "Saldus pārtikas kombināts".

Piecas etiķetes man bija jaunas: četras Kuldīgas, un viena Talsu "Gotiņa".

Paldies "Lība-Zl" un Ivaram par sūtījumu!Visi attēli ar Kuldīgas "Gotiņām" atrodami te!


***

Un vēl.

Kādu mēnesi atpakaļ draugiem.lv saņēmu vēstuli no Kaspara Poriņa, un lūk ko viņš man rakstīja:
"(..)Pirms pāris dienām biju Saldus Tūrisma centrā - Saldum ir jauna gotiņu kolekcija ar 20 veidu papīrīšiem - kādus 10 dabūju - pārējie bija apēsti un vēl nebija atvesti. Tagad mēģinu apsēst paņemtās gotiņas un tad nosūtīšu Tev papīrīšus."

Tā arī notika. Kad konfektes bija apēstas, Kaspars man atsūtīja nu jau trešo sūtījumu - šoreiz 11 Saldus "Gotiņu" etiķetes, visas man jaunas. Etiķešu dizainā ir izmantotas fotogrāfijas, kas raksturo Saldu un tās iedzīvotājus, etiķetēm otrā pusē - informācija par pilsētu un izmantotajiem attēliem.


 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru